Slide background

Hemibau sp. z o.o.

HEMIBAU Sp. z o.o. działa na rynku od 2004 roku. Mamy duże doświadczenie w branży budowlanej i szkoleniowej. Posiadamy Certyfikat Solartechnics montażu i serwisu systemów fotowoltaicznych, kadrę szkoleniową i instruktorską z odpowiednimi kwalifikacjami. W 2010 r. Hemibau rozpoczął cykl szkoleń z zakresu montażu systemów energii odnawialnej który od samego początku spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Obecnie nasza firma zajmuje prowadzeniem szkoleń  z zakresu montażu urządzeń do wykorzystania odnawialnych żródeł energii oraz zajmuje się dystrybucją i montażem urządzeń do wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Wykonujemy usługi wiertnicze pod pompy ciepła, oraz wiercimy studnie. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy : małogabarytowa wiertnica MWG6U, samojezdny kafar KB3G oraz windy dekarskie.

Prowadzimy również działalność projektową, wykonujemy raporty o odziaływaniu na środowisko naturalne oraz audyty energetyczne.

W celu uzyskania informacji zapraszamy :
Zielona Góra
ul. Dworcowa 6
Telefon: 68 323 08 22
Email: biuro@hemibau.pl

Akredytacja

W dniu 22 lutego 2012r. decyzją Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Hemibau Sp. z o.o. otrzymała akredytację dla całości prowadzonego kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych: – instalacja i serwisowanie systemów fotowoltaicznych – ZOBACZ PDF