Ogrodzenie panelowe wykonywane jest z najwyższej jakości stali, pokrywane doskonałą wysokotechnologiczną powłoką antykorozyjną zapewniającą długoletnie używanie elementów ogrodzenia bez konieczności konserwacji. Dodatkowo, kompletny system paneli o różnych wzorach i wysokościach wygodnych w montażu pozwala w sposób optymalny dostosować wygląd ogrodzenia do kształtu budynku i otoczenia.

Parametry:
Panele ogrodzeniowe wykonane z prętów stalowych zgrzewanych punktowo o prostokątnych oczkach, montowane na słupach o profilu zamkniętym lub kształtowniku  za pomocą dostępnych akcesorii.

Zabezpieczenie antykorozyjne:

  • ocynk ogniowy,
  • ocynk ogniowy + powłoka poliestrowa (pokrycie stali ocynkowanej farbami poliestrowymi nadaje ogrodzeniu wyjątkową odporność na czynniki atmosferyczne i gwarantuje długoletnie użytkowanie).

Ogrodzenie charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem (ogrodzenie można montować na terenie o zmiennym nachyleniu do 45º).

Zastosowanie:
Polecane do profesjonalnego ogrodzenia placu zabaw, ogrodów, parków, obiektów biurowych i magazynowych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów sportowych oraz posesji prywatnych.

Dostępne wysokości:

Od 630 do 2400mm