• OSZCZĘDNOŚĆ
  Cena przy ogrzewaniu budynku lub wody użytkowej naszymi systemami jest znacznie niższa w porównaniu do innych technik ogrzewania. Koszty, związane z zastosowaniem pompy ciepła w każdym przypadku są zredukowane o około 50-80%. Obrazowo można to pokazać na przykładzie domu o pow. 150m2, który jest ocieplony i gdzie koszt ogrzewania podłogowego wraz z CWU wynosi ok. 140 zł za miesiąc. Przedstawione informacje stanowią rzeczywiste dane, pochodzące od osób posiadających oferowany przez nas system. Prezentujemy także zestawienie rocznych kosztów ogrzewania domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 150m2 dla różnych nośników energii.
 • WYGODA ŻYCIA
  Powietrzne i gruntowe pompy ciepła to urządzenia praktycznie bezobsługowe. Nie zachodzi bowiem potrzeba transportu, czy magazynowania paliwa, jak często ma to miejsce w przypadku kotłów olejowych oraz gazowych. Nasz sprzęt wymaga jedynie ustawienia żądanych temperatur w pomieszczeniu i wody użytkowej. Można to w prosty sposób zmieniać za pomocą dwóch przycisków i gałki. Dodatkowo, na cyfrowym wyświetlaczu naszego funkcjonalnego urządzenia można odczytać komunikat, informujący o operacjach, wykonywanych przez urządzenie, co jednocześnie pozwala sprawdzić ustawienia. Te funkcje to również możliwość podłączenia dodatkowego modułu, który pozwala na zaprogramowani wcześniejszych ustawień i możliwości uruchomienia ich zdalnie np. z internetu. Jest to niezwykle przydatna opcja, dla każdego – szczególnie kogoś, kto często przebywa poza domem!
 • WSPÓŁPRACA Z ISTNIEJĄCYMI INSTALACJAMI GRZEJNIKOWYMI
  Unikalna konstrukcja sprężarki, jaką posiadają prezentowane urządzenia, pozwala na zasilanie temperatur +65 °C bez spadku sprawności. Dzięki tym opcjom istnieje możliwość współpracy danych urządzeń z instalacjami grzejnikowymi. To niezwykła i nieczęsto spotykana zaleta! Dzięki temu nie zachodzi potrzeba wykonywania kosztownego przewymiarowania instalacji.
 • CICHA PRACA
  Dobra izolacja akustyczna to podstawa oferty! Niski poziom hałasu, który nie przekracza 42 dB, z pewnością odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta, a także ułatwia wybór miejsca usytuowania urządzenia. Nasza pompa nie wymaga zatem instalacji dodatkowych przewodów wentylacyjnych, czy kominowych. Ważne jest jedynie doprowadzenie do niej przewodów z dolnego i górnego źródła ciepła oraz zasilanie elektryczne.
 • DESIGN I ESTETYKA
  Oryginalny wygląd i estetyczne wykonanie danego urządzenia sprawia, że cały system doskonale komponuje się i pasuje do różnych miejsc. W tym przypadku umieszcza się dane urządzenia w czystych i schludnych pomieszczeniach technicznych, gdzie bez przeszkód może być pralnia, suszarnia, spiżarnia, garderoba lub część garażu.
 • EFEKT EKOLOGICZNY
  Gruntowa lub powietrzna pompa ciepła jest nie tylko praktyczna oraz estetyczna, ale także korzystnie wpływające na środowisko. Nie emituje spalin, a użyty w nich czynnik roboczy jest przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy dla powłoki ozonowej. Cała instalacja jest zatem niskociśnieniowa i z tego względu uważana za bardzo bezpieczną.
 • WSPÓŁPRACA Z INNYMI SYSTEMAMI GRZEWCZYMI
  Jeśli chodzi o dostosowanie ich do różnych konfiguracji układów grzewczych i układu klimatyzacji, to nasze urządzenia są w tym zakresie niezwykle elastyczne. Tę cechę nasz system zawdzięcza algorytmom oprogramowania sterownika, jak i koncepcji budowy. W urządzeniach IVT zastosowano także praktyczne moduły, sprzyjające podłączeniom zewnętrznych urządzeń sterowanych z pompy ciepła. Takie właściwości nasze sprzęty zawdzięczają zastosowaniu złącz: czujników temperatury oraz sygnałów sterujących. Nasze urządzenia łatwo zatem przystosować do specyficznych układów grzewczych i klimatyzacyjnych.
 • NIEZAWODNOŚĆ
  Głównym celem, do którego dążymy, jest zagwarantowanie najwyższej jakości swoich produktów, a co za tym idzie – bardzo długiej i bezawaryjnej żywotności urządzeń. Nasze urządzenia są zatem produkowane w zgodzie z obowiązującymi normami europejskimi, dotyczącymi między innymi wytrzymałości materiałów oraz urządzeń, produkcji urządzeń chłodniczych, wymogów elektrycznych, itd. Normy te przedstawiono w zestawieniu, które załączono w prezentowanych materiałach – zapraszamy do bliższego zapoznania się z ich szczegółami.

 

W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła NIBE, HEWALEX, VIESSMANN